Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00

Telefon:32 616 26 02

Napisz do nas!
TEKART
Fotokalendarz A3 Powiększ do pełnego rozmiaru

Fotokalendarz A3

15989 dostępnych

42,00 zł

PRZY ZAKUPIE CONAJMNIEJ TRZECH TAKICH SAMYCH KALENDARZY - ZNIŻKA!  CENA ZA KAŻDY KALENDARZ ZAKUPIONY W PAKIECIE: 39 zł! :)


Kalendarz z Twoimi zdjęciami upamiętniającymi ważne i radosne chwile, np.: zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, słoneczne wakacje lub po prostu piękno zatrzymane w kadrze albo skanowane grafiki Twojego autorstwa lub pierwsze rysunki Twojej pociechy.

Fotokalendarz stanowi doskonały i niepowtarzalny prezent na każdą okazję! A co najważniejsze zawsze aktualny: kalendarium może zaczynać się od dowolnego miesiąca (np. od dnia ślubu do pierwszej rocznicy, od dnia narodzin dziecka po pierwsze urodziny, itd.).

Na stronie tytułowej możemy umieścić dowolny tekst. Do Ciebie należy decyzja czy będą to cytaty czy też zabawne komentarze. W kalendarium możemy również specjalnie zaznaczyć Twoje osobiste święta, np. rocznice, urodziny najbliższych czy inne wyjątkowe zdarzenia.

Każde zdjęcie jest traktowane indywidualnie: usuwamy efekt czerwonych oczu i poddajemy zdjęcia korekcie barwnej.

To wymarzony prezent dla dziadków, ukochanej osoby lub po prostu bliskich.

Wymiary kalendarza: 310 x 450mm

Liczba stron: 13 kart (okładka + 12 kart )
W celu uniknięcia pomyłek plikom ze zdjęciami do kalendarza prosimy nadawać według schematu:
okładka - 0.jpg
styczeń - 1.jpg
luty - 2.jpg
..........
grudzień - 12.jpg

Zalecane parametry zdjęć lub skanów:

Zasada jest prosta: im większe zdjęcie tym lepiej.

Jeżeli skanujesz grafiki lub rysunki, ustaw skaner na wysoką rozdzielczość 300 dpi oraz skalę na 1:1 (w przypadku, gdy nie trzeba powiększać zdjęcia). Prosimy nie kompresować zdjęć (to znaczy zapisując w formacie jpg ustawić na wysoką jakość). Dobrej jakości zdjęcie można powiększyć w programie graficznym. Zdjęcia skompresowane (niskiej jakości jpg - zajmują mniej miejsca) lub zdjęcia słabe (np. z telefonu komórkowego lub źle oświetlone) nie nadają się do powiększania - każda skaza będzie bardziej widoczna, to co słabo widoczne po powiększeniu nie zyska więcej szczegółów tylko będzie rozmytą plamą, słabe zdjęcie traci jeszcze na jakości staje się rozmyte i przez to jeszcze słabsze.

Zaznaczamy też, że istnieje pewna rozbieżność kolorystyczna między kolorami, które wyświetla monitor, a drukowanymi (jest to wynik kalibracji monitora lub jej braku).

W przypadku pytań pisz do nas lub dzwoń.


Czas oczekiwania na produkt: ok. 48h od momentu akceptacji projektu i wpłaty zaksięgowanej na naszym koncie

Kalendarz drukowany jest techniką cyfrową na wysokiej jakości białym kredowym papierze, przeznaczonym do pełno kolorowych wydruków (zapewnia wierną reprodukcję kolorów, przy zachowaniu wysokiego nasycenia barw) oraz o odpowiednio dobranej gramaturze, aby zagwarantować maksymalną trwałość oraz estetykę właściwą profesjonalnym kalendarzom! Całość dopełnia elegancka biała spirala z zawieszką, zapewniająca eleganckie wykończenie i pełną funkcjonalność!

Dokonując zakupu, zaznacz:
w sekcji "Projekt" rodzaj wybranego wzoru lub "projekt na zamówienie", jeśli decydujesz się na autorski projekt (koszt takiego zamówienia jest wyższy).